enarfrdehiitjakoptes

China Guardian Hong Kong voorjaarsveilingen 2024

China Guardian Hong Kong voorjaarsveilingen
From April 03, 2024 until April 07, 2024
Hong Kong - Conventie- en expositiecentrum van Hong Kong, Hong Kong, Hongkong
(Controleer de data en locatie op de officiële site hieronder voordat u aanwezig bent.)

China Guardian Hong Kong Veilingen e-Catalogus WeChat. China Guardian Hong Kong-veilingen voorjaar 2024. China Guardian (Hong Kong), Veilinghuis voor artefacten en kunst.

China Guardian Hong Kong biedt voor de veilingen een uitgebreide elektronische catalogus op internet aan. De gedrukte catalogus wordt niet langer verspreid om aan de eisen van de markt te voldoen en om milieuvriendelijk te zijn. U kunt de elektronische catalogi vinden op de website van China Guardian Hong Kong en Wechat of downloaden de catalogus. Bezoek voor het laatste nieuws onze website www.cguardian.com.hk.

Apps zijn beschikbaar voor iOS- en Android-platforms.

De Year of Dragon Gold Editions van de allereerste Chinese RWA digitale postzegel worden geveild.

Hoogtepunten van de veilingen voorjaar 2024 onthuld in Beijing en Hong Kong.

Steven Chen, president van China Guardian (HK), wordt benoemd om de 30e verjaardag van China Guardian te vieren.

China Guardian (HK), een volledige dochteronderneming van China Guardian Auctions, is gevestigd in Hong Kong. China Guardian (HK), opgericht in mei 2011, beschikt over een team van internationale professionals die gedreven worden door hun passie om hun expertise en integriteit in te zetten ten dienste van klanten. Onze veilingen omvatten Chinese schilderkunst en kalligrafie; Chinese keramiek en kunstwerken; 20e-eeuwse en hedendaagse Chinese kunst; Horloges, sieraden en jadeïet.

China Guardian (HK), een team van professionals met uitgebreide kennis, staat klaar om onze klanten van dienst te zijn. China Guardian (HK) heeft sinds de eerste veiling in de herfst van 2012 in Hong Kong een aantal indrukwekkende resultaten geboekt. Het zal hoogwaardige en professionele diensten blijven bieden aan alle kunstverzamelaars over de hele wereld.

Hits: 91

Schrijf je in voor tickets of stands

Registreer u op de officiële website van China Guardian Hong Kong Spring Auctions

Locatiekaart en hotels in de buurt

Hong Kong - Conventie- en expositiecentrum van Hong Kong, Hong Kong, Hongkong Hong Kong - Conventie- en expositiecentrum van Hong Kong, Hong Kong, Hongkong

Heb je vragen? Stel ze hier.

800 Tekens over